Vote
130 votes

Available on Windows 10

Allegro

Mobile Allegro to aplikacja, która pozwala na łatwe korzystanie z Allegro na telefonach komórkowych, smartfonach i tabletach. Dzięki temu dostępowi, możesz szybko i łatwo przeglądać i kupować interesujące Cię przedmioty.

Innowacyjne rozwiązanie w zakresie zakupów

Allegro jest bardzo intuicyjną aplikacją, za pomocą której można łatwo wyszukiwać przedmioty, sprawdzać ustawienia przedmiotów, metody płatności i wysyłki, czy też przeglądać komentarze sprzedawców. Jest to bezpłatna usługa doręczenia Twoich zakupów poprzez sieć tysięcy punktów paczkowych i odbiorczych oraz listów poleconych na terenie całej Polski. Dzięki dedykowanej aplikacji Allegro możesz więc za pomocą telefonu wyszczególnić dowolną ofertę w serwisie, śledzić już opublikowane oferty oraz pełny przegląd zamówień z pełną informacją o warunkach płatności i dostawy do kupującego.Ostatnie aktualizacje umożliwiły integrację nowych funkcji. Usługa Pay Later jest być może najważniejszą z nich. Pozwala to na zamawianie produktów wyświetlanych w wybranych kategoriach i płacenie za nie dopiero po kilkudziesięciu dniach. Jednak sklep otrzymuje zapłatę natychmiast po złożeniu zamówienia, dzięki czemu może natychmiast przystąpić do realizacji i wysyłki przesyłki.

Pobierz aplikację do korzystania z Allegro kompatybilną zarówno z systemem iOS jak i Android. Dostęp do Allegro w wersji mobilnej jest bezpłatny. Jedynym kosztem, jaki możesz ponieść, jest koszt połączenia z Internetem według cennika operatora komórkowego.


You want to download Allegro on Windows 10 ? Good news !

Allegro Group has already been published Allegro on Windows 10. Click the button above to download.

How to contact this publisher ?

To contact Allegro Group, click the button below.

Contact publisher by Email


Give us info !

  • The contact information is no longer available ? Contact us.
  • You received a response from this publisher ? Contact us.

Get more apps