Votar
290 votos

Sem informação

HBO GO Polska

HBO Go to autentyczna usługa przesyłania strumieniowego, która zawiera nie mniej niż 2000 godzin treści. Aplikacja pozwala użytkownikowi tworzyć niestandardowe listy oglądania, a także nadążać za innymi filmami i programami HBO we własnym czasie. Gdy pobierzesz HBO Go, będziesz cieszyć się najlepszymi komediami, hitami filmowymi, dokumentalnymi i serialami telewizyjnymi oraz wieloma innymi. Zawartość obejmuje:  • Przełomowe filmy dokumentalne
  • Najnowsze filmy i filmy z Hollywood
  • Obecna seria HBO: Razem, Westworld, Gra o tron ​​i wiele innych.
  • Najlepsze oryginalne serie, a także miniseriale, takie jak The Pacific, The Wire, True Blood, The Sopranos and Sex and the City i wiele innych po pobraniu aplikacji.

Z drugiej strony możesz uzyskać do niego dostęp dopiero po pobraniu aplikacji HBO Go na swój telefon. Podczas pobierania musisz się zarejestrować lub zarejestrować, aby móc z niego skutecznie korzystać i uzyskiwać dostęp do potrzebnych filmów. Należy również pamiętać, że HBO nie jest darmową aplikacją. Jest oferowany za 15 USD miesięcznie i jest to stawka ryczałtowa. Ponieważ jest to samodzielny pakiet, nie potrzebujesz abonamentu kablowego, aby z niego korzystać. Z drugiej strony, dzięki subskrypcji HBO (jeśli ją pobierzesz), HBO Go jest bezpłatny, choć jest to jedyny odpowiedni sposób, aby go zdobyć.


Queres HBO GO Polska no Windows 10 ? Age !

HBO Holding Zrt. ainda não respondeu ou não foi contactado. Contacta este programador agora e cola a resposta nos comentários!

Como contactar este programador ?

Para contactar HBO Holding Zrt., carrega no botão abaixo.

Contacta o programador por e-mail


Informa-nos!

  • Esta forma de contacto não está mais disponível ? Contacta-nos.
  • Recebeste uma resposta deste programador? Partilha-a comentando e não te esqueças de assinar a caixa!

obter mais aplicativos