Vote
269 votes

No information

HBO GO Polska


HBO Go to autentyczna usługa przesyłania strumieniowego, która zawiera nie mniej niż 2000 godzin treści. Aplikacja pozwala użytkownikowi tworzyć niestandardowe listy oglądania, a także nadążać za innymi filmami i programami HBO we własnym czasie. Gdy pobierzesz HBO Go, będziesz cieszyć się najlepszymi komediami, hitami filmowymi, dokumentalnymi i serialami telewizyjnymi oraz wieloma innymi. Zawartość obejmuje:
- Przełomowe filmy dokumentalne
- Najnowsze filmy i filmy z Hollywood
- Obecna seria HBO: Razem, Westworld, Gra o tron ​​i wiele innych.
- Najlepsze oryginalne serie, a także miniseriale, takie jak The Pacific, The Wire, True Blood, The Sopranos and Sex and the City i wiele innych po pobraniu aplikacji.

Z drugiej strony możesz uzyskać do niego dostęp dopiero po pobraniu aplikacji HBO Go na swój telefon. Podczas pobierania musisz się zarejestrować lub zarejestrować, aby móc z niego skutecznie korzystać i uzyskiwać dostęp do potrzebnych filmów. Należy również pamiętać, że HBO nie jest darmową aplikacją. Jest oferowany za 15 USD miesięcznie i jest to stawka ryczałtowa. Ponieważ jest to samodzielny pakiet, nie potrzebujesz abonamentu kablowego, aby z niego korzystać. Z drugiej strony, dzięki subskrypcji HBO (jeśli ją pobierzesz), HBO Go jest bezpłatny, choć jest to jedyny odpowiedni sposób, aby go zdobyć.


You want HBO GO Polska on Windows 10 (PC, Mobile, tablet) ? Act !

HBO Holding Zrt. has not replied yet or has not been contacted. Contact this publisher now and copy his reply in comments!

How to contact this publisher ?

To contact HBO Holding Zrt., click the button below.

Contact publisher by Email


Give us info !

Get more apps